رو + آستر لطفا!

یا الله.. با اجازه صابخونه! بازنده

سلام

هنوز هم ما (مامان گلی کوچک) حضور داریـــــــم! نیشخند دوست مهربانم، طاهره نازنینم بر ما منت نهاده خجالت و اجازه داده تا هنوز ما هم به عنوان خاله گلی کوچک خدمت برسیم و ارادتی نثار فسقلی جان بنماییم و لـــــــــــــاوی بترکانیم .. قلب ما هم از روی مثل ماه شب چارده خود فسقل فرشته راوی می شویم..

این کوچول موچول مــــــــا تموم اعضای داخلی بدنش دیگه کامل شدن از خود راضی و دارن واسه خودشون فعالیت می کنن و تو این زمان که دیگه (واسه خودش مردی شده یا خانومی شده) کمتر خطر آسیب دیدنش از دارو و بیماری براش وجود داره..اوه

خاله به قربون اون پلکای کوچولوت که روی چشمای نازت رو گرفتن بره.. قربون اون مژه کوچمولوهایی که داره رو پلکت در میاد برم مـــــــــــــن..

به استحضار می رساند که حضرت والا لاله گوش دارن الان، پس لطفا پولاتونو جمع کنین واسه گوشواره هاش.. دخترمون کلی ناز داره ها، خیال باطل مراقب باشین بدسلیقگی نکنین.. بعدشم نگین ممکنه پسر باشه که واسه اونم چاره دارم،، چی فکر کردین؟ خاله گلی کوچک رو دست کم گرفتینـــــــــــــا!! خودم واسش کنار میذارم که روز بله برونش برا عروسش نشون ببرم! عینک از همین الانم همه چی هم به داره هم به باره.نیشخند

عضلات فسقلی ما شکل گرفتن دست و پا و عضلات صورت را تکان می فرمایند..بغل شما می توانید از هم اکنون برای امضا گرفتن از ایشان، بای بای کردن باهاشان و قدم رنجه فرمودن به منزلتان توسطشان وقت گرفته و همچنین موش موشک ما می توانند دهان را باز و بسته نموده و اخم و لبخند مرحمت فرمایند.. در ضمن می توانند لبها را غنچه هم بنمایند.. ماچ پس مراتب ماچ های خود را از دور برایشان بفرستید که حتما دریافت خواهد شد..

وی اکنون در حدود 55 گرم وزن و بین 8 تا 11 سانتی متر طول دارند! از خود راضی بگو ماشاالله..

از دیگر هنرنمایی های بچه مان:

رشد شبکه مویرگی و رگی زیر پوست شفاف ایشان. ساکت

انجام عمل دم و بازدم البته فعلا به صورت مشقی! نیشخند

یادگیری مک زدن شصت کوچولوش.. (خاله همشو نخوریا، واسه ما هم بذار گلم) خوشمزه

میل نمودن مایع پیرامونی اش. (نگران نباشید از آن طرف پسش می دهد) قلب

ایشان هم اکنون از جفت تغذیه می نمایند.

گردنشان در حال بلندتر شدن است و چانه شان دیگر بر روی قفسه سینه شان آویزان نمی باشد. لبخند

با تشکر

امضا: خاله گلی کوچک!

پایین نوشت: طاهره خوبم، مهربونم، ببخش زیادی طولانی حرفیدم! رو نشون میدی آستر هم میخوام دیگه! نیشخند اجازه دادی بمونم صابخونه نشم خوبه!! چشمک اینایی که گفتم احتمالا خودتم می دونستیشون ولی از اونجایی که نی نی خان یا خانوم نمی دونن چی بودن و چی خواهند شد نوشتیم، یادمان نرود!

راستی این حرکاتی که ذکر شد هنوز توسط شما احساس نخواهد گردید.. ایشالا تا یکی دو ماه دیگه با لگدهای مبارک ابراز احساسات شیطان می فرمایند..

الهی که سفرت بی خطر گل قشنگم..  مراقب خودت باش.. حتما ماسک بزن برو... سلام ما رو هم به امامان بی همتایمان برسان..برای من مامان گلی کوچک و بابایی مهربان آینده هم بدعا.. لبخند دلمان بسی همراه شما خواهد آمد..

ایشالا برگشتی دیگه صدای قلب قناری کوچَـــــــلوی چاقـَــــــلو را خواهی شنید..

/ 5 نظر / 13 بازدید
مامان طاهره

برای مهدیه عزیزم : ممنون گلم . وای که چقدر قشنگ می نویسی . همه اونایی رو که نوشته بودی واسه فسقل خان خوندم تا حسابی حال کنه! وقتی تو می نویسی احساس مادر بودنم فوران می کنه! از بس که ناز حرف می زنی ! در ضمن منزل خودتونه ... خونه من و شما که نداره[لبخند]( به یاد روزهای کار ...)بلکه من از همنشینی با شما کمی ابراز محبت به این کوچولو بکنم ... التماس دعا...

مهدیه

سلام به مامان طاهره و خاله گلی [ماچ] خیییییییییییلی قشنگ بود [بغل] خوش به حال نی نی و مامان نی نی با این خاله مهربون [قلب] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

وقتی مامان گلی کوچک بود!

برای طاهره گلم: باز هم شرمنده کردی که خانومی!! [خجالت] می دونم که تو بهتریــــــــــن مامان دنیا میشـــــــــی[بغل]... می دونم.. [لبخند] و برای دوست خوبم مهدیه که: شما نی نی رو بیار خاله گلی تا زمانی که کوچک است دربست در خدمت همه شما و فسقل خان ها خواهد بود.. امتحانش مجانیه![چشمک] بعدش هم که به اندازه نقطه خان بزرگتر شدیم شما خاله نی نی من میشین و با هم خاله بازی می کنیم![نیشخند] دوستتون دارم.[قلب]

مامان محمدصالح و محمدمهدي

سلام مامان طاهره و مامان گلی. چقدر جالبه. جوجه های من هم یه خاله خانوم به شدت مهربون دارن که من تا ابد شرمنده ی محبتهاشم. منتظرم مامان بشه و بتونم کمی جبران کنم. مامان طاهره قدر خاله گلی رو بدون! راستی شما احتمالا وبلاگ مارو کامل نخوندید. من دو تا گلپسر دارم که محمدصالحم الآن توی بهشته و محمدمهدی نازه بغل مامان. هردوتاییشون رو بینهایت دوست دارم. باباییشون رو بیشتر! محمدمهدی رو تا روز تولدش فکر میکردیم دختره. سونوگرافی اینطور نشون داده بود. اونهم یکی از بهترین سونوگرافی های شیراز. دکتر یزدانی. (اگه بشناسیدش) خدا خواست و نی نی ناز ما پسر شد. به قول خاله پسرها دس به یکی کردن و نذاشتن آبجی جون بیاد. الآن کلی هدیه ی دخترونه گیرش اومده.از جمله یه جفت گوشواره ی ناز. نگهش داشتم برای نامزدش!! خب. از آشناییتون خوشحال شدم. من که کمتر وقت میکنم بیام پای کامپیوتر. اما مشتری وبلاگتون شدم. اساسی! فعلا!

پسرخاله

سلام به اهالی شیرینتر از عسل حس قشنگ. مهمون اومده سال نو شده عیدی بگیره و عیدی بده. مامان تاتا و بابا اصیل که گویا ماهی شدن و سفرای دور دور رفتن. دست من و شما هم که از دامن فسقلی کوتاه.... تکلیف خاله گلی هم که روشن! بهار شده و کلی قنچه کرده و گلای قالیشم همه برجسته! خوب دیگه بیشتر از این زحمت نمیدم. سال نو همگی مبارک.